VRC YAPI METAL ASMA TAVAN LTD ŞTİ

VRC YAPI METAL ASMA TAVAN LTD ŞTİ (Gösterim Sayısı: 141)
Sektör İnşaat
İlan Tarihi 5 yıl önce
Firma No 72
Telefon 03123857201
Faks 03123857202
Web Sitesi
Adres alınteri bulvarı örnek sanayi sitesi 1260 sok no 19 ostim/yenimahalle/ANKARA
İl/İlçe YENİMAHALLE / Ankara
Tanıtım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=UAME3rlkzXA
Firma Hakkında
"VRC YAPI" kurulduğu günden itibaren aynı heyacan, başarma arzusu, üstün kalite anlayışı ve daha iysini sunabilme çabası ile çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Üretmiş olduğu metal asma tavan ürünleriyle bir çok çağdaş projeye imza atmıştır.

Hızla gelişen teknoloji ve değişen piyasa talepleri üretilen malzeme çeşitliliğini ve kaliteyi arttırmış, projelendirme, pazarlama, satış ve destek çalışmaları ile birçok projeyi tamamlamıştır.

Alüminyum ve Galvanize Çelik asma tavan panellerinin, taşıyıcı profillerinin ve aksesuarlarının üretimi tamamen bilgisayar destekli makinelerde ve uzman mühendis kadrosunun denetiminde gerçekleşmektedir.

Ürünlerimiz, Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001 Standartlarına Uygun Olduğu Belgelendirilmiş Tesislerimizde Alüminyum veya Galvanize Çelik metallerden üretilmekte olup, Polyester fırın boya ile boyanmaktadır. Dünya standartlarına uygun olarak istenilen ölçülerde ve renklerde üretilmekte olan ürünlerimiz kalite kontrol mühendislerimizin denetiminden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır.

"VRC YAPI" olarak üretmekte olduğumuz asma tavan sistemlerinin projelendirme ve satışı uzman satış kadromuz ile gerçekleştirilmektedir.